מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

שווה צפייה: תינוקות מוזיקליים במיוחד

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/6/2012
שווה צפייה: תינוקות מוזיקליים במיוחד

הם עדיין קטנטנים אבל יודעים לנענע את הישבן, לשיר ולנגן. צפו בארבעה סרטוני יו-טיוב משעשעים של תינוקות שכנראה המוזיקה היא פשוט חלק מהם

כשרון מוזיקלי הוא כנראה משהו שנולדים איתו והסרטונים בחרנו להראות לכם בכתבה הבאה - מוכיחים את זה. עוד לפני שילדים לומדים לדבר או ללכת הם מגיבים למוזיקה - מוחאים כפיים, מנסים לשיר, מתנועעים מצד אל צד ונסחפים אחר הקצב והצלילים. כאשר הם לומדים לדבר הם גם לומדים לשיר וללא ספק שיר  בקולי קולות היא אחת ההנאות הגדולות שלהם.

 

צרפנו לכם ארבעה סרטונים של ארבעה תינוקות מוזיקלים במיוחד. אז הגבירו את הרמקולים ותנו לכוכבים הנולדים לסחוף אתכם או לפחות להעלות לכם חיוך על הפנים.
 

בסרטון הראשון תוכלו להתרשם מבייבי ביונסה, תינוקת קטנה שככל הנראה עדיין לא הולכת אפילו, אבל נעמדת, נאחזת בשולחן ומנסה לחקות את ביונסה שרוקדת על מסך הטלוויזיה. מתוקה אמיתית.
 

 

 יש אנשים שגם אם ילמדו שנים מחול - עדיין לא ידעו לרקוד כמו שצריך וזה פשוט מכיוון שהם כנראה לא נולדו עם חוש קצב אמיתי, אחד כזה שבא מבפנים. לעומת זאת לתינוקת שלפניכם - יש את זה בגדול.
 

 

לא ברור אם הסרטון הבא מזויף או אמיתי, היינו רוצים להאמין שבאמת מדובר בגאון קטן. בכל מקרה אם מסתכלים על הדרך בה התינוק אוחז בגיטרה, מזיז את האצבעות ומנגן - ברור שלא רחוק היום והוא יהיה גיטריסט גדול.
 


ולסיום, אין כמו קצת ביטלס, אז קבלו פעוט קוריאני בן שלוש בלבד, ששר את HEY JUDE כאילו הוא מינימום פול מקרטני.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן