מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

אירוח ליווי התפתחותי בעמוד הפייסבוק

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 30/9/2013
אירוח ליווי התפתחותי בעמוד הפייסבוק

יש לכם שאלות בנושא זחילה, התהפכות, הרמת ראש, הליכה ועוד? אפרת פינקלר, המתמחה בליווי התפתחותי, טיפול בבעיות מוטוריות, ליקויי למידה ועוד - מתארחת בעמוד הפייסבוק שלנו ביום שלישי, ה-1.10, בין השעות 10:00 ל-12:00. בואו לשאול אותה שאלות

אפרת פינקלר, מדריכת ליווי התפתחותי המתמחה בבעיות מוטריות, ליקויי למידה ועוד - תתארח בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת ותענה לשאלותיכם - ביום שלישי, ה-1.10, בין השעות 12:00-10:00. בואו לשאול את אפרת שאלות בנושא התפתחות מוטרית של התינוק - שכיבה על הבטן, זחילה, התהפכות, עמידה, הליכה, היפוטוניה, הרמת ראש ועוד.

למעבר לעמוד הפייסבוק ולאירוח - לחצו כאן
 

אפרת פינקלר


אפרת פינקלר מספרת על עבודתה והכשרתה: 

"ליווי התפתחותי למדתי אצל ד"ר חוה שלהב, מפתחת שיטת Child' Space. השיטה מבוססת על יסודות שיטת פלדנקרייז.

 
בליווי התפתחותי בחרתי מתוך אמונה, שכדי להצליח בעשייתי חייב עיסוקי לבטא את אישיותי. לשמחתי הגעתי לתובנה הזו קצת באיחור, כי עד שהבנתי שיעודי הוא עבודה עם ילדים הספקתי להשלים תואר ראשון במדעי החברה (התמחות בליקויי למידה ובהפרעות קשב וריכוז) וללמוד ניהול משאבי אנוש, תחום בו עסקתי ללא הנאה רבה. השכלה והרחבת אופקים יכולים רק להועיל.
 
הזרעים היו שם. בבית בו גדלתי, נחשפתי לעולם העבודה עם ילדים ומשפחותיהם, ולמדתי (בין היתר) על הקשר שבין התפתחות לא תקינה בגיל הינקות, לבעיות מוטוריות ולליקויי למידה, המתגלים שנים רבות לאחר מכן. הטיפול בבעיות בינקות הוא פשוט ומהיר, והוא יכול למזער, ולפעמים אף למנוע, בעיות המתגלות בגיל בית הספר, אז הן מורכבות הרבה יותר והטיפול בהן מסובך וממושך מאוד. זהו תפקידו של הליווי ההתפתחותי.
 
כמלווה התפתחותית של תינוקות, בחרתי להעדיף את העבודה הפרטנית על פני הסדנאות. אני מאמינה שרק בעבודה עם (לא מול) הורה ותינוק, או עם מספר מצומצם של הורים ותינוקות, ניתנת לי האפשרות להתערב היכן שזקוקים לי, בצורה המקצועית ביותר ובלי לפגוע באינטימיות שבין ההורה וילדו הרך. התוצאות הטובות של עבודתי מדברות בעד עצמן ואני משוכנעת שהן הוכחה לנכונות גישתי זו.
 
אך כל זה עדיין לא נותן לכם מושג על מי אני. בעיני אני מסורה, החיבור לילדים הוא בדמי, אני מאד קשובה למשפחות ואוהבת את מקצועי. אך איך תדעו אתם שכל זה נכון? פשוט מאד: דברו אתי: 050-7869334".

למעבר לאתר של אפרת פינקלר - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן