מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > חגים ומועדים עם ילדים

ערוץ הופ בלוח שידורים מיוחד ליום העצמאות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 22/4/2012
ערוץ הופ בלוח שידורים מיוחד ליום העצמאות

הקונצונים בכנסת (צילום: צחי צלינקר)

מהו סמל המדינה? מי חיבר את ההמנון הלאומי? מה זה כנסת ומה עושים שם? מהו חוק ולמה צריך לקיים אותו? הקונצונים מערוץ הופ! בסדרת כתבות מיוחדת ליום העצמאות, להנגשת מושגי היסוד במדינת ישראל לגיל הרך. בין ה-23-26 באפריל

ערוץ הופ! הערוץ המיועד לילדי הגן וכיתות היסוד - מאמין ומקדם את ערכי הדמוקרטיה על גבי מסכיו בערוץ ובאתר, למען התחלת חינוך לדמוקרטיה והנגשת המידע לצופה הצעיר מהגיל הרך. כחלק מפעולה להעמקת התודעה הדמוקרטית בקרב הדור הצעיר, נרקם שיתוף פעולה ייחודי בין כנסת ישראל לבין ערוץ הופ!, שהוליד סדרת כתבות ייחודיות ליום העצמאות. את הסדרה יובילו משפחת הקונצונים האהובה מערוץ הופ! אשר יסבירו, יבארו וינגישו את  מושגי היסוד סביב הכנסת, החקיקה ושיטת הממשל באופן מותאם לילדים בגיל הרך, גילאי 2-7. 

 
משפחת הקונצונים, אבא קונץ, אמא צילה והילדים צפי וציקי נסעו לטיול מיוחד אל העיר ירושלים, שם שוכנת כנסת ישראל. בכנסת פגשו את יו"ר הכנסת רובי ריבלין שערך להם סיור במשכן וסיפק להם הסבר מקיף על מושגי היסוד במדינה, מהם החוקים ולמה צריך לקיימם, מיהם כל האנשים בכנסת ומה תפקידם, מהו סמל המדינה, מי בוחר את הממשלה, מדוע יש פסים בדגל ישראל? מהו מגן דוד? למה ירושלים נבחרה להיות בירת ישראל, מי חיבר את ההמנון הלאומי ומדוע יש 120 חברים בכנסת ישראל. על כל שאלות אלו ועוד יסבירו הקונצונים באופן הומוריסטי ומותאם להבנה לילדים בגיל הרך. 
 
סדרת הכתבות הייחודית תשודר לכבוד יום העצמאות בין התאריכים 23-26.4 בין השעות 07:00-19:00
הופ! ערוץ 77 ב-HOT, וערוץ 42 ב-yes 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן