מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטים ומוזיקה לילדים

חדש בטלוויזיה: מה כואב לילד שלכם?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/2/2012
חדש בטלוויזיה: מה כואב לילד שלכם?

"מה כואב לילד שלכם?", סרטה של צופית גרנט, עוסק באחד מהנושאים הכאובים והכואבים ביותר אותם עוברים ילדים: בדידות חברתית, חרמות ואלימות בבית הספר. יום חמישי, ה-23 בפברואר בשעה 21:00, ב"רשת"

"מה כואב לילד שלכם?", סרטה של צופית גרנט, יפתח את רצועת הדוקו החדשה של "רשת", "הסיפור", ויעסוק בנושא שכואב ונוגע לעשרות אלפי ילדים ומשפחות בישראל - בדידות חברתית, חרמות, התעללות ואלימות בבית הספר. הסרט ישודר בלב רצועת הפריים טיים – יום חמישי, ה-23.2 בשעה 21:00. 

 
150,000 ילדים במדינת ישראל חווים אלימות בבתי הספר בכל שנה. גרנט, יוצאת למסע אישי אל מול הנתון המזעזע, צופית נפגשת עם הילדים שעברו ועוברים התעללות, עם הוריהם, ואפילו עם הילדים התוקפים. יחד איתם היא חוזרת אל טראומת הילדות הפרטית שלה, וחושפת סיפור התעללות חברתית שעברה בשנות העשרה שלה. כחלק מהמסע, צופית נפגשת גם עם הוריו של דוד-אל מזרחי, הנער שהתאבד לאחר שעבר התעללות בבית הספר ועל גבי דף הפייסבוק, ומביאה מסמך אנושי עוצמתי ומזעזע אודות נער שחווה מצוקה אמיתית עד לכדי ששם קץ לחייו. 

במהלך המסע צופית מכניסה את המצלמות אל תוך ביתה הפרטי, לשיחה עם ילדיה שלה, דניאל ורומי (16,18), ועם חבריהם, הנחשפים אל מול המצלמות, ובין היתר, מגוללים גם את סיפורי ההתעללות החברתית שהם עצמם חוו. גרנט מעידה על עצמה, כי לאחר שנות עשייה טלווזיוניות רבות, לא מעט סרטים שעמדה מאחוריהם, ואין ספור מרואיינים ותחקירים, זהו הסרט שהיה עבורה הקשה ביותר לעשייה, מבחינה נפשית, וכי נשברה בו, גם אל מול המצלמות, לא מעט פעמים. 
 
"הסיפור", רצועת הסרטים החדשה, בהגשת לינוי בר גפן, תעלה ב"רשת" ב-23 לפברואר ותביא אל לב הפריים טיים תיעוד מרתק וסיפורים מרגשים בנושאים בוערים, חברתיים, נפשיים והתנהגותיים, הנוגעים לכל בית בישראל. 
 
"הסיפור" –ימי חמישי, 21:00, החל מה-23 לפברואר.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן