מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > חגים ומועדים עם ילדים

כיצד תציינו את יום המשפחה?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 10/2/2019
כיצד תציינו את יום המשפחה?

יום המשפחה הגיע ורובנו רוצים לציין אותו בדרך כלשהי. רכזנו עבורכם מספר הצעות מהנות לפעילות משפחתית במיוחד

יום המשפחה הוא הזדמנות מצוינת להגיד לכל היקרים לכם עד כמה אתם אוהבים אותם וכמובן זהו זמן נהדר גם לבלות איתם זמן איכות מהנה.

רכזנו עבורכם 8 הצעות לפעילויות משפחתיות מהנות ליום המשפחה.

 

1. הכנת כרטיסי ברכה - ארגנו שעת יצירה בסלון הבית, במסגרתה כל אחד מבני המשפחה ייצור כרטיס ברכה לכל המשפחה או לבן משפחה אחר. ארגנו טושים, דפים, צבעים, מדבקות ופשוט תיהנו מפעילות יצירתית מהנה, שבסופה תוכלו לתלות את כל הברכות על המקרר.
 

2. ארוחת ערב חגיגית - לא חייבים לחכות לליל הסדר או ליום שישי כדי ליהנות מארוחה חגיגית באווירה משפחתית. יום המשפחה הוא הזדמנות מצוינת להכין ארוחה מיוחדת, לערב בהכנתה גם את הילדים ואפילו להזמין את סבא וסבתא לשבת איתכם סביב השולחן.
 

3. צפייה משפחתית בטלוויזיה - צפייה בטלוויזיה היא לא רק צפייה ביובל המבולבל, ברינת או ביתר כוכבי הילדים. ניתן לארגן הקרנה חגיגית של סרטי משפחה מכל מיני תקופות וזמנים. תופתעו לגלות עד כמה יהנו הילדים לראות את עצמם כפי שהיו כשהיו ממש קטנים והם אפילו עוד יותר יתלהבו לראות את אבא ואמא כחתן וכלה.
 

4. סידור אלבומי המשפחה - הוציאו את כל התמונות המפוזרות בבית, בדיוק אותן תמונות שאף פעם אין לכם זמן לסדר - וסדרו אותן באלבומים עם הילדים. אתם יכולים לארגן אלבום מיוחד לכל ילד או לארגן אלבום משפחתי אחד גדול.
 

5. אילן משפחתי - יום המשפחה זהו זמן טוב להכין עם הילדים אילן משפחתי, ללמד אותם מי אבא של מי, מי סבא של מי, מי אח של מי, הכל באמצעות סידור תמונות בני המשפחה על גבי פלקט, כולל חצים, שמות וכל המשתמע מכך.
 

6. משחקים רבותי משחקים - יום המשפחה הוא זמן נהדר להרכיב עם הילדים פאזלים, לשחק במשחקי הרכבה, רביעיות ועוד. אתם יכולים לשחק כולם יחדיו או להתחלק לקבוצות קטנות בהתאם לגילאי הילדים (לדוגמה - אבא ישחק עם התינוק ואמא עם הילד הגדול יותר), כך כל ילד יהנה ממשחק ופעילות התואמת את השלב ההתפתחותי שלו.
 

7. משחק משלכם - אתם יכולים גם ליצור משחק משפחתי משלכם, לדוגמה - משחק רביעיות, שבו יודבקו תמונות כל אחד מבני המשפחה על הקלפים.
 

8. בילוי מחוץ לבית - אם מזג האוויר מאפשר זאת - צאו מהבית, צאו לטיול, לארוחה קלה מחוץ לבית או אפילו לסרט או הצגה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן