מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

לא לבעלי לב חלש: סרטוני לידה מרגשים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/12/2011
לא לבעלי לב חלש: סרטוני לידה מרגשים

בעבר לידה הייתה עניין פרטי, אך בעידן של היום ישנם אנשים שמתעדים את התהליך ולאחר מכן משתפים את העולם כולו - אז רכזנו עבורכם חמישה סרטוני לידה טבעית לצפייה

אם בעבר לידה הייתה עניין פרטי, שלעיתים אפילו האב לא לוקח בו חלק, היום לידות הפכו לנחלת הכלל. כולם יודעים בדיוק כמה פתיחה הייתה לאם, איך ילדה, לרוב בן/בת הזוג לצידה, אמה של היולדת, דולה ולעיתים אפילו אחות או חברה. אם כל זה לא מספיק - היום גם הכל מתועד. תמונות וסרטונים של רגעי האושר הכי מרגשים שאם או אב חווים בחייהם, הופכים ממש לפרויקט קולנועי שלא היה מבייש אפילו את סטיבן ספילברג.

הורים רבים כל כך גאים ונרגשים עד שהם מחליטים לשתף את העולם כולו באותם רגעים אינטימים ומרגשים ומעלים ליו-טיוב את סרטוני הלידה שלהם או אפילו בוחרים לתעד את לידת התינוק במסגרת תוכניות ריאליטי שונות או כתבות שונות לאינטרנט ולטלוויזיה.
 

למדריך המלא לתזונת האם בתקופת ההריון - לחצו כאן


למרות שמדובר ללא ספק באחד הדברים הכי מדהימים שיוצא לאדם לראות בעולם, עדיין ישנם אנשים שעלולים להזדעזע קלות או אפילו להתעלף, מצפייה ברגעי הלידה. אז אם יש לכם לב חלש או שאתם סתם נוטים לסבול מחולשה במהלך צפייה בתמונות וסרטונים המציגים דם, איברים חשופים ועוד - כדאי שתחפשו לכם משהו יותר עדין לצפות בו. 
 

כמה צריך להעלות במשקל בהריון? לכתבה לחצו כאן
 

רכזנו עבורכם חמישה סרטונים מתוך מאות אם לא אלפים שניתן למצוא ברשת. 

 


למדריך המלא לתזונת האם בתקופת ההריון - לחצו כאן

 


האם את סובלת מטפשת הריון? לכתבה לחצו כאן

 

 

 


 

כל מה שרצית על כתמי פיגמנטציה בהריון - לכתבה לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן