מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


תינוקות > התפתחות התינוק

חשיבותו של גן הילדים בהתפתחות הילד

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 25/11/2018
חשיבותו של גן הילדים בהתפתחות הילד

לגן הילדים חשיבות רבה בעצוב אישיותו של הילד, חינוכו, והקניית ערכים הולמים לו. הקטע המתורגם הבא מתאר היטב את תרומתו של גן הילדים להתפתחות הילד

לגן הילדים חשיבות רבה בעצוב אישיותו של הילד, חינוכו, והקניית ערכים הולמים לו. הקטע המתורגם הבא מתאר היטב את תרומתו של גן הילדים להתפתחות הילד.
    
"רוב מה שבאמת הייתי צריך לדעת לגבי איך לחיות, מה לעשות, ואיך להיות, למדתי בגן הילדים. חוכמת החיים עבורי לא נמצאה באוניברסיטה, אלא בארגז החול של גן הילדים".
    
אלו הם הדברים שלמדתי: שתף והתחלק בכל. שחק בצורה הוגנת. אל תכה אנשים. החזר כל דבר למקומו. סדר בעצמך את הבלגן שיצרת. אל תיקח דברים שאינם שלך. התנצל ובקש סליחה כאשר אתה פוגע במישהו. שטוף ידיים לפני האוכל. חייה חיים מאוזנים: למד קצת, חשוב קצת, צייר, שיר, רקוד, שחק, ועבוד קצת בכל יום.     
 

נוחו אחר הצהרים. כשאתם יוצאים לעולם, התבוננו בתנועה, תנו יד אחד לשני ועיברו ביחד. שימו לב לנפלאות העולם והחיים. זכרו את הנבט בעציץ - השורשים יורדים למטה, והצמח עולה למעלה, ואף אחד לא יודע בדיוק איך ולמה, אך גם אנחנו כאלה.
    
הדגים באקווריום, אוגרים, ואפילו הנבט בעציץ - כולם בסוף מתים. גם אנחנו.
    
כל מה שצריך למדנו שם: נימוסים, אהבה, הגיינה בסיסית, אקולוגיה, פוליטיקה, ופשוט לחיות.
    
וזה עדיין נכון, לא משנה בני כמה אתם, כאשר אתם יוצאים לעולם, הכי חשוב זה לתת ידיים אחד לשני, לעבוד יחד, ולתמוך אחד בשני."
   
תרגום חפשי מתוך הספר:

 ALL I EVER NEEDED TO KNOW - I LEARNED IN KINDERGARTEN
 

לכל הכתבות בנושא גן ילדים ומטפלות - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן