מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

'פעוטות' נבחר לאחד מ-100 האתרים הטובים בישראל

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/11/2011
'פעוטות' נבחר לאחד מ-100 האתרים הטובים בישראל

אתר השוואת המחירים של מוצרי התינוקות, נבחר גם לאחד מחמשת אתרי ההורות הטובים בישראל. בואו להכיר את האתר שכולם מדברים עליו

בכל שנה עולים לאוויר אינספור אתרים העוסקים בתחומים שונים, כגון חדשות, חופש, לייף סטייל, הורות, תרבות, אוכל, מוזיקה, משחקים, הכרויות ועוד. אתר "מאקו" עורך עבורכם בכל שנה סדר בבלגן ובוחר את חמשת האתרים הטובים ביותר בכל תחום.
|
השנה, אנו גאים ושמחים לבשר,  נבחר אתר השוואת המחירים "פעוטות" לאחד מחמשת אתרי ההורים הטובים בישראל.

 

אתר "פעוטות", אחיו הגדול והמצליח של אתר "טיפת חלב ברשת", הוא אתר המציג השוואת מחירים של מוצרי תינוקות והוא ביסס מעמדו בשנים האחרונות כאחד מאתרי החובה להורים ולהורים שבדרך. האתר  עלה לאוויר לראשונה בדצמבר שנת 2005 ומאז הצטרפו לקהילה החוסכת כ-20,000 גולשים הרשומים באתר. אותם גולשים הוסיפו לאתר למעלה מ- 2,500 מוצרים ו- 1,500 חנויות ברחבי הארץ והזינו במשך הזמן מאות אלפי דיווחים על מחירי המוצרים בחנויות השונות.
 

אז למה דווקא פעוטות?
 

במאקו בחרו השנה לציין את פעוטות כאחד מחמשת האתרים הכי מומלצים להורים ולהורים שבדרך ואף פרטו את הסיבות לבחירתו. עבור כל מי שתהה מדוע מערכת מאקו כל כך אוהבת את פעוטות הם פרטו כי "תמיד ידענו שאנחנו משלמים יותר מדי עבור מוצרים לתינוקות, אבל בתקופה של מחאה חברתית שבתוכה גם נשמעה מחאת ההורים, הבנו שאנחנו כבר לא חייבים להשלים עם המצב. אתר פעוטות משרת בדיוק את המטרה הזאת: הורים מדווחים להורים אחרים על מבצעים בחנויות שונות ברחבי הארץ. כל גולש יכול לבחור את הפריט הרצוי ולמצוא את המבצע העדכני ביותר ואת מיקום החנות, לפי דיווחי ההורים". השורה התחתונה של "מאקו" הייתה כי "רגע לפני שאתם יוצאים לקנות משהו לתינוק, כדאי שתבקרו באתר ותחפשו את המוצר".
 

למי שלא מכיר: מה זה בעצם אתר פעוטות?
 

"פעוטות" מספק לגולשיו אפשרות להשוואת מחירים של מוצרים שונים לתינוקות ופעוטות (בעיקר מוצרי צריכה) בין חנויות שונות. באתר מוצגים מגוון המוצרים לתינוקות ופעוטות הקיימים בשוק הישראלי, ממוינים עפ"י קטגוריות. לכל מוצר באתר מוצגים המחירים שעודכנו ע"י הגולשים בחנויות שונות ברשת האינטרנט ומחוצה לה, וברשתות השיווק. כמו כן מציג האתר תמונת מחירים על מוצרים עפ"י חנות, הנותנת למשתמשים אפשרות להשוות ולהחליט היכן הקניה הכדאית עבורו. 
 

"פעוטות" הוקם ע''י הורים מתוך מטרה ליצור מנוע להשוואת מחירים של מוצרי תינוקות יומיומיים, בחנויות ברשת האינטרנט ומחוצה לה. "פעוטות" הינו האתר הראשון מסוגו בארץ. ניתן למצוא בו מידע אודות מוצרים לתינוקות, חנויות המשווקות מוצרי תינוקות ודיווחי מחירים של מוצרים בחנויות השונות. כל המידע הנמצא באתר מוזן ע''י הגולשים החברים בו (2.0 WEB), היוצרים תוך כדי כך קהילה צרכנית-חוסכת.

 

מגלישה באתר ניתן ללמוד עד כמה פערי המחירים בין החנויות הם משמעותיים (לעתים עד 30%). קניה חכמה לאחר השוואת מחירים באתר פעוטות מאפשרת חסכון של עד מאות שקלים בחודש. בין המוצרים באתר תוכלו למצוא השוואת מחירים של חדרי תינוקות, עגלות, מושבי בטיחות ועוד וגם מוצרים הנמצאים בשימוש יום-יומי במשפחות בהן יש תינוקות ופעוטות, כגון: חיתולים, מוצרי מזון, מוצצים, בקבוקים ומגבונים.
 

על קצה המזלג, עוד כמה דברים שכדאי שתדעו על פעוטות:
 

האתר מספק שירות ייחודי ברשת- השוואת מחירים של מוצרי צריכה לתינוקות ופעוטות בין מאות חנויות אשר ברובן אינן חנויות "און-ליין". אתרי השוואת מחירים הקיימים כיום ברשת מתמקדים במסחר אלקטרוני (דרך רשת האינטרנט) בלבד. אתרים אלו בד"כ מציגים מוצרים "גדולים" שמחירם גבוה. באתר פעוטות ניתן להשוות מחירים בחנויות שכונתיות, רשתות שיווק, וכן השוואת מחירים גם של מוצרים קטנים ויומיומיים (חיתולים, תחליפי חלב וכד').
 
המחירים באתר מעודכנים ע"י קהילה גדולה של גולשים, כך שהמידע באתר הוא עדכני מאד, וכן בפריסה גיאוגרפית נרחבת של חנויות, ולא מדגם חניות קטן כמו באתרים המבצעים סקירת חנויות בעצמם. הגולשים גם מהווים את הגורם הבודק ומעדכנים את צוות האתר במידה ומתגלות טעויות בדיווחי מחירים או טעויות אחרות.

בואו להיות חברים של פעוטות בפייסבוק! למעבר לעמוד - לחצו כאן

היכנסו לפעוטות ותתחילו לחסוך! למעבר לאתר - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן