מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

לרגל ההשקה: תחליף החלב נוטרילון ימכר ב-25% הנחה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/10/2011
לרגל ההשקה: תחליף החלב נוטרילון ימכר ב-25% הנחה

חברת טבע הודיעה כי מוצרי נוטרילון יימכרו במחיר מיוחד במשך 3-6 חודשים. חברי מועדון המוצר ייהנו מהנחה מיוחדת למשך שנה שלמה. חברת אסם, תצרף כתגובה, קופון הנחה בשווי 5 שקלים למוצרי מטרנה

מלחמת מחירי תחליפי החלב בישראל נמשכת והיום הודיעה חברת טבע כי תשיק את תחליף החלב החדש שלה, נוטירילון, במחיר היכרות שיהיה נמוך ב-25% ממוצרי מטרנה, סימילאק ואופטימיל. ההודעה מגיעה לאחר שבתחילת חודש אוקטובר הודיעה חברת טבע כי תשיק את המוצר במחיר שיהיה נמוך רק ב-10% ממחירי המוצרים המתחרים.

 
בהתאם לכך, מי שיחליט לרכוש את נוטרילון ישלם בחודשים הראשונים את המחירים הבאים:
 
שלושת שלבי תחליף החלב, המגיעים באריזות של 400 גר', ימכרו לצרכן במחיר 34.99 שקלים.
אריזות ה-800 גר' ימכרו במחיר 59.99 שקלים.

חברת טבע הודיעה מבצע ההיכרות ימשך תקופה של 6-3 חודשים, אך לא ברור עדיין מתי הוא יסתיים.
 
במאמץ לנסות למנוע חרם על מוצריה, הודיעה היום חברת אסם, כי תצרף קופונים מיוחדים בשווי 5 שקלים למוצרי מטרנה 700 גרם. הקופון של חברת אסם יוכל לשמש את הצרכן גם לרכישת 11 מוצרי בסיס אחרים של החברה.
 
גם חברת מדיצ'י, משווקת מוצרי אופטימיל, הודיעה בחודש אוקטובר כי מחירי מוצריה ירדו ברשתות סופר פארם, ניו פארם, שיווק השקה ורמי לוי. 


נוטרילון מכיל שילוב רכיבים המכונה GOS/FOS - ולדברי חברת טבע מדובר בפורמולה המוכחת מחקרית כמי שמסייעת לחיזוק מערכת החיסון של התינוק, ולא מכילה את הרכיב LCPUFA השומני, זאת בניגוד לשאר מותגי הפרימיום של תחליפי החלב בישראל, רכיב שמטרתו סיוע ביציאות רכות ובהתפתחות.

 
שוק תחליפי חלב האם לתינוקות מגלגל בישראל כ-600 מיליון שקלים. מחירי תחליפי החלב בארץ נעים בין 45 ל-85 שקלים (תלוי בגודל האריזה), אך למעשה בשטח המוצרים נמכרים לרוב במחירי מבצע. מטרנה מחזיקה כיום ב-56.9% מהשוק וב-53.7% מהשוק הכספי. סימילאק מחזיקה ב-44.8% מהשוק, ו-41.5% נתח שוק כספי. אופטימיל, שנכנסה לשוק ב-2008, מחזיקה ב-1.6% מהשוק, 1.5% נתח שוק כספי.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן