מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

תחרות הטיפ הכלכלי לחסכון: בואו להשתתף ואולי תזכו בפרס

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 17/7/2011
תחרות הטיפ הכלכלי לחסכון: בואו להשתתף ואולי תזכו בפרס

איך משתתפים? נכנסים אל פורום הצרכנות, משתפים את גולשי הפורום בטיפ מנצח להתנהלות כלכלית נבונה, ואולי תזכו ב-Giftcard של בייבי סתיו בשווי 250 שקלים

פורום הצרכנות של אתר טיפת חלב ברשת גאה להכריז על תחרות הטיפ הכלכלי המנצח. בואו לגלות לאמהות ולמשפחות צעירות את הדרך שלכם להתנהלות כלכלית נכונה, לחסכון ולחיים ללא דאגות כלכליות - ואולי תזכו ב-Giftcard מתנה לקניות מתנת "בייבי סתיו".
 

איך משתתפים בתחרות?
 

1. נכנסים לפורום הצרכנות של אתר טיפת חלב ברשת. התחרות נערכת אך ורק בפורום זה, טיפים שיכתבו בפורומים אחרים לא ייקחו חלק בתחרות.
 

2. פותחים הודעה חדשה ורושמים בה את הטיפ שלכם.
 

3. ביום חמישי (21.7.2011) תעבור על כל הטיפים שלכם נעמה אביגל, מנהלת הפורום ויועצת כלכלית למשפחות, ותבחר את הזוכה.
 

4. הטיפים הטובים והמועילים ביותר ירוכזו יחדיו לכתבה אחת גדולה, כתבה שתעלה באתר לשימושכם.
 

5. התחרות נפתחת ב-17.7 ותסתיים ב-21.7 בחצות.
 

במה ניתן לזכות?
 

הזוכה בתחרות יקבל Giftcard בשווי 250 שקלים ל-"בייבי סתיו". את הרכישה הוא יכול לבצע בחנות עצמה או באמצעות קוד מיוחד באתר האינטרנט.

 ה-Giftcard של בייבי סתיו יכול להיות שלכם!

 

להתרשמות מקטלוג המוצרים של החנות - לחצו כאן
 

בייבי סתיו, או בשמה המקורי סתיו לתינוק, החלה את דרכה בשנת 1979, אז הייתה חנות למוצרי תינוקות במדרחוב קראוזה שבנתניה.

 

בייבי סתיו שמה לעצמה מטרה: למכור מוצרי תינוקושת איכותיים ביותר, בטיחותיים ביותר, מהמותגים המובילים בעולם, תוך שמירה על המחיר הנמוך ואטרקטיבי ביותר עבורכם.
 
למעלה מ-30 שנה פועלת בייבי סתיו - חנות למוצרי תינוקות. כתוצאה מכך, ייתכן שהיום אתם, ההורים הרוכשים אצלנו מוצרי תינוקות עבור התינוק שלכם, בעצם גדלתם בעצמכם עם מוצרי תינוקות שנקנו בבייבי סתיו.
 
תודות לעידן האינטרנט החליט מקים בייבי סתיו, מנחם גולוב, לשתף אתכם בידע אותו הוא צבר במשך שנים של ניהול חנות למוצרי תינוקות, ולפתוח חנות למוצרי תינוקות דיגטלית.
 

אצלנו בבייבי סתיו תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים עבור תינוקכם: החל מרהיטים כגון מיטת תינוק, עובר בחפצים יומיומיים כמו עגלה לתינוק, מנשא לתינוק, כסא בטיחות לתינוק, נדנדה לתינוק או סל קל, ועד מוצרי תינוקות הקטנים ביותר, כמו צעצועים לתינוק, מוצצים או בקבוקים. את המוצרים שאנו משווקים אנו בוחנים באופן אישי, כששאלה אחת בלבד מנחה אותנו: האם אנחנו היינו מסכימים שתינוקנו יגדלו איתו.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן