מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מומלצים ברשת

10 אפליקציות שוות להורים ולנשים בהריון

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/7/2011
10 אפליקציות שוות להורים ולנשים בהריון

אפליקציה המשמשת כלחצן מצוקה, תרגילי פילאטיס בהתאמה אישית, תיעוד ומעקב אחר התפתחות התינוק, מעקב הריון ואפליקציות iphone נוספות המומלצות בחום

1. "הריון" - אפליקציה שמטרתה ללוות את האשה ההרה ואת בן זוגה במהלך ההריון. האפליקציה מאפשרת לאשה לעקוב מדי שבוע אחר שלבי התפתחות של העובר, אחר השינויים החלים בגופה וגם אחר הבדיקות שעליה לבצע לאורך שלבי ההריון השונים (אולטרסאונד, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, אקו לב עובר, דיקור מי שפיר ועוד).

"הריון" היא אפליקציה חינמית, המכילה גם מחשבון הריון, המחשב את תאריך הלידה המשוער וכן מידע עדכני בהתאם לשבוע ההריון בו האישה נמצאת. את המידע ניתן לקבל גם באמצעות עדכון שבועי ישירות לנייד. האפליקציה מכילה גם ספריית תמונות וסרטוני אולטראסאונד, המציגים את העובר לאורך שבועות ההריון השונים. המידע המוצג ב"הריון" נותן מענה לשאלות המתעוררות בתקופת ההריון, ומסייע לעבור את ההריון באופן נינוח וחוויתי. ניתן גם לתאם תור לבדיקה, שיירשם ישירות ביומן, ולקבל הכוונת GPS להגעה למרפאה


למידע נוסף - לחצו כאן

 
 
iPhone Screenshot 2
 
 
 
2. פילאטיס בהריון - אפליקציה המבוססת על DVD מצליח לנשים בהריון, והיא מכילה מאגר גדול של תרגילים המותאמים לשלבי ההריון השונים. המשתמשת יכולה לבנות לעצמה תוכנית אימונים אישית, לעבוד על אזורים ספציפיים בגוף וגם לקרוא על היתרונות הטמונים בכל תרגיל.

למידע נוסף - לחצו כאן

 
 

 
 
3. מעקב אחר גדילת התינוק - אפליקציה המאפשרת להורים לעקוב אחר התפתחות התינוק מרגע לידתו. זה המקום בו תוכלו לציין מתי הלך בפעם הראשונה, מתי אמר את המילה הראשונה, לציין את השעות בהן הוא אוכל, את סדר היום שלו, להתבונן בלוח חיסונים, בגרף התפתחות, לקבוע תור לרופא ועוד.  ניתן להוריד אותה בגרסת לייט בחינם או גרסה מלאה בתשלום.
 
 
iPhone Screenshot 2
 
4. ספירה לאחור עד ללידה - כל שעליכם לעשות זה לסמן את תאריך הלידה המשוער, ומאותו הרגע תוכלו לדעת בדיוק כמה ימים, דקות ושניות נותרו להריון.

למידע נוסף - לחצו כאן
 
iPhone Screenshot 1
 
5. מה הילדים יאכלו היום? - מכירים את השלב הזה ביום? בו אתם לא מצליחים להחליט מה לבשל לקטנים? האפליקציה הזו היא פתרון נהדר לבעיה. תוכלו לציין כמה זמן יש לכם לצורך הכנת הארוחה, איזה מרכיבים יש לכם במקרר ופרמטרים נוספים - והאפליקציה תציע לכם שפע של מתכונים מתאימים.
 
iPhone Screenshot 1
 
6. זה רופא או אפליקציה? MD מובייל היא אפליקציה רפואית לכל הלחוצים והלחוצות שבינינו. אלה שרצים לרופא עם הופעתו של כל שיעול קטן. באפליקציה זו תוכלו להכניס את כל הסימפטומים של המחלה, לקרוא מה זה יכול להיות, מהן דרכי הטיפול, מידע אודות תרופות, תופעות לוואי, לקרוא ולצפות במערכי הדרכה של עזרה ראשונה והחייאה ועוד.

למידע נוסף - לחצו כאן
 
Top 50 iPhone Apps for Moms: Web MD Mobile
 
7. מה לארוז לתינוק? אפליקציה המאפשרת לכם להכין רשימת אריזה מסודרת ומחושבת. עליכם להכניס את היעד אליו אתם נוסעים, מספר הימים בהם תשהו מחוץ לבית, כמה ילדים נוסעים, מה האקלים במקום ותשובות לשאלות נוספות. לאחר שתסיימו להזין את כל המידע, תקבלו פלט מסודר ובו רשימה מדויקת של כל מה שעליכם לקחת לכל אחד מבני המשפחה.
 
 
למעלה 50 iPhone Apps עבור Moms: מסעות בייבי
 
8. האם התינוק התעורר? אפליקציה חביבה שמודיעה לכם שהילד התעורר. מניחים את המכשיר בקרבת הילד, עם האפליקציה פתוחה, וברגע שנשמע רעש חריג המכשיר מחייג אליכם למספר שבחרתם. הרעיון נחמד, אך סביר להניח שלא הכי מומלץ להניח מכשיר סלולרי, בקרבת התינוק.

צפו בסרטון הדגמה:
 
 
9. מהי הדרך הקלה לניהול התקציב המשפחתי? יכול להיות שניהול התקציב דרך אפליקציה מיוחדת. האפליקציה מאפשרת מעקב אחר ההוצאות המשפחתיות, סטטיסטיקות של ההוצאות שלכם בכל חודש/שבוע/שנה, אופציה להזין בכל יום את סכום הכסף שהוצאתם ועוד. 
 
 
 
10. מחפשים שומר ראש שקט? האפליקציה שלפניכם מתיימרת לספק לכם תחושת בטחון שאולי תגרום לכם לחוש כאילו ויש לכם שומר ראש קטן. מדובר באפליקציה שהיא מעין לחצן מצוקה, ותאפשר לכם להזעיק עזרה במידה ותהיו במצב חירום. תוכלו להזין בה גם את פרטיהם של אנשים קרובים למקרי חירום, ובמידת הצורך האפליקציה תתקשר אליהם בכדי להזעיק עזרה. במקרה של בעיה או מצב חירום היא משמשת ממש כאזעקה, אך לא נשמע רעש בשטח, רק הקרובים שלכם מקבלים SMS המתריע כי אתם נמצאים במצב מצוקה.

למידע נוסף - לחצו כאן
 
למעלה 50 iPhone Apps עבור Moms: שומר הראש השקט - לחצן מצוקה האישי שלך

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן