מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מקומות בילוי למשפחות

המלצה יומית: הליכה קבוצתית לנשים ברמת גן

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 30/5/2011
המלצה יומית: הליכה קבוצתית לנשים ברמת גן

חדש ברמת גן: קבוצת הליכה מקצועית המיועדת לנשים בהריון או לאחר לידה, למטרת בריאות, דיאטה וכושר. ההשתתפות? בחינם

קבוצת הליכה חדשה נפתחה לנשים ברמת גן והאיזור, קבוצה אשר גם תיתן מענה הולם לנשים בהריון. הפעילות תתקיים בכל יום שני בשעה 20:00.

 
מדובר בקבוצת הליכה משותפת של נשים - בהריון או לאחר לידה (אפשרי עם עגלות), למטרת בריאות, דיאטה, כושר ועוד. בהמשך הקבוצה תחולק ותותאם לפי מאפיינים ומטרות. 
 
קבוצת "מתגלגלות" היא יוזמה של קרן כהן - גלילי - מעסה רפואית במקצועה מר"ג והבעלים של CARE & CURE- טיפולי רפואה משלימה - עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, פרחי באך, התמחויות- בעיות אורטופדיות, נשים בהריון, גיל שלישי. 
 
קרן יזמה את הקבוצה מתוך הבנה של חשיבותה של פעילות גופנית זאת לאחר שראתה במסגרת עבודתה את הקושי להוציא לפועל פעילות גופנית מינימלית, ולכן החליטה למצוא מסגרת מתאימה גם לנשים הללו.
 
קרן בעצמה בהריון והיא חשה שיש לנשים בהריון צורך להפעיל עצמן במהלך ההריון, בחודשים שלפני הלידה ולאחריה מרביתן מתקשות למצוא את הכוחות והמוטיבציה לעשות כן, ומטרת הקבוצה היא לתת לצורך הנ"ל מענה שבועי, החל מהשבוע הקרוב.
 
השתתפות בקבוצת ההליכה - ללא עלות.
קבוצת ההליכה מתוכננת לכלול בעתיד פעילויות נוספות בתחומי הבריאות ואיכות החיים ע"י נשות מקצוע מובילות בתחומן (בעלות סבירה).
 
תחילת הפעילות היא ביום שני 30.5.11 בשעה 20:00. הפעילות תיערך בפארק הלאומי ברמת גן (המפגש בשער הכי קרוב לספארי) ותתקיים בכל שבוע באותו המועד היא תימשך כשעה ותכלול מתיחות מודרכות לפני ואחרי ההליכה המשותפת.
 
לשאלות נוספות ולרישום לקבוצה - 057-4627140- קרן כהן- גלילי.
Kerenc81@gmail.com
www.facebook.com/carencure.co.il
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן