מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

חדש על המדפים: מחית אורגנית לתינוקות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 29/5/2011
חדש על המדפים: מחית אורגנית לתינוקות

(צילום: מוטי פישביין)

אל שוק המחיות בישראל, שכלל עד היום את "גרבר" ו"פרינוק" הצטרף מוצר חדש בשם "הבחירה האורגנית".כמה הוא עולה לכם? איפה ניתן למצוא אותו? ואילו שלבים וטעמים הוא מציע?

קטגורית המחיות האורגניות הינה קטגוריה בצמיחה מתמדת בעולם ובשווקים מרכזיים נתח השוק שלה מרכזי ביותר. בבריטניה מחיות אורגניות תופסות נתח של 65% משוק המחיות, בגרמניה הן תופסות נתח של 54% מהשוק באוסטריה יש להן נתח של 39% מכלל שוק המחיות. בישראל שולטים בשנים האחרונות שני מותגים בתחום המחיות - "גרבר" ו"פרינוק". כעת מצטרף לתחרות מותג חדש בשם "הבחירה האורגנית".

 
בשוק הישראלי והעולמי ישנו צורך גובר למוצרים המדגישים את המסר האורגני כחלק ממגמת צמיחה עולמית ובהתאם לצרכי ההורים: לתת לתינוק את הדבר הקרוב ביותר לאמיתי. לאור זאת, חברת גורי החליטה להשיק מותג חדש "הבחירה האורגנית", המתבסס על שיתוף פעולה עם יצרן מחיות אורגניות המוביל במערב אירופה - SUNVAL הממוקם בגרמניה, בעל ניסיון ייצור של 60 שנה.
 
 
המחיות של "הבחירה האורגנית" עשויות מ 100% מרכיבים אורגניים ומתבססות על חומרים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, ללא צבעי מאכל, ללא ממתיקים, ללא תוספת מלח ושומן. המוצרים של "הבחירה האורגנית" מתבססים על חומרי גלם 100% אורגניים, העומדים בתקנים קפדניים של: שמירה על איכות סביבה ואנרגיה, שמירה על בעלי חיים והאכלתם במזון אורגני בלבד, ללא שימוש בדשנים וחומרים סינתטיים וללא התערבות של הנדסה גנטית בתהליך הייצור.
 
צילום: מוטי פישביין
הבחירה האורגנית (צילום: מוטי פישביין)
 
"הבחירה האורגנית" מציעה מחיות אורגניות לתינוקות במגוון טעמי פירות, המובילים בקטגוריה, המותאמים לשלבי התקדמות בתזונת התינוק (שלב 2 ו-3)
 
שלב 2 – שלב התנסות ראשונית: 
מחית אגסים – מחית המכילה אגסים אורגניים בלבד ללא חומרי טעם וריח  או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים . 
 
מחית תפוח עץ – מחית המכילה תפוח עץ אורגני בלבד ללא חומרי טעם וריח  או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים . 
 
מחיר מומלץ לצרכן: 7.99 ₪ ל – 125 גרם בצנצנת זכוכית נוחה לשימוש ואיחסון. 
 
שלב 3 – שלב התנסות רחבה:
מחית פירות מעורבים – מחית המכילה מגוון פירות אורגניים בלבד (אגס, בננה, תפוח עץ, מנגו), קמח אורז מלא ומיץ אגסים מרוכז. ללא חומרי טעם וריח  או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים.  
 
מחית תפוח עץ ואפרסק – מחית המכילה פירות אורגניים בלבד - שילוב של תפוח עץ ואפרסק אורגניים בלבד, קמח אורז מלא ומיץ תפוחים מרוכז. ללא חומרי טעם וריח  או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים.  
 
מחית תפוח עץ ואגס – מחית המכילה תפוח עץ ואגס אורגניים בלבד. ללא חומרי טעם וריח  או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים.      
 
מחית תפוח עץ ובננה – מחית המכילה פירות אורגניים: תפוח עץ, בננה, וקמח אורז מלא. ללא חומרי טעם וריח או צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים. 
 
מחיר מומלץ לצרכן: 8.99 ₪ לצנצנת זכוכית נוחה לשימוש ולאחסון המכילה 190 גרם  
 
חברת גורי תשקיע בהחדרת המותג "הבחירה האורגנית" החל מנקודות המכירה ותציב כובשי מדף מיוחדים המיוצרים מעץ  המדגישים את הטבעיות שבמחיות האורגניות ומבדלים אותן משאר הקטגוריה. בנוסף, מתוכננת החברה פעילות באתרי אינטרנט, פורומים, בלוגים וקהילות של אמהות והורים. 
 
המחיות של הבחירה האורגנית ישווקו בסניפי רשת סופר פארם וניו פארם וברשתות השיווק המובילות: שופרסל, חנויות רשת 4, רמי לוי, עדן טבע מרקט, ועוד. המחיות של "הבחירה האורגנית" בעלי כשרות בהשגחת הרב הוד, גרמניה ובאישור הרבנות הראשית.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן