מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מומלצים ברשת

ספרות ילדים קלאסית - עכשיו גם באייפון

מאת: מיכל דותן | פורסם: 27/3/2011
ספרות ילדים קלאסית - עכשיו גם באייפון

מיטב ספרי הילדים כ"מעשה בחמישה בלונים", "תירס חם" ועוד, מחכים לכם ולילדים באפליקציה אינטראקטיבית חדשה

נדמה שאין גבול לכמות האפליקציות החדשות המציפות אותנו בכל יום. דדי צוקר, חבר הכנסת לשעבר, עומד כעת מאחורי מיזם דיגיטלי חדש במסגרתו עולים ספרי ילדים קלאסיים למכשירי האייפון והאייפד.
 

בשלב הראשון הועלו ספרי הילדים מעשה בחמישה בלונים", "תירס חם" ו"איה פלוטו" כשבחודשים הקרובים עתידים לעלות עוד 15 ספרים נוספים. הספרים הועלן באפליקציה מיוחדת הכוללת טקסט, סאונד ואנימציה.

לכל סיפור שלוש אפשרויות שימוש - האחת היא האזנה לסיפור תוך כדי התבוננות, דפדוף בין הדפים ונגיעה בציורים. השניה היא קריאת הסיפור על ידי ההורה והילד על פי הקצב המתאים להם, תוך כדי נגיעה בטקסט והפעלת האנימציה באמצעות נגיעה והשלישית היא אוטו-ספר המאפשרת שמיעה של הסיפור מתחילתו ועד סופו ברצף. 

 

וכך זה יראה במכשיר האייפון שלכם

לדברי דדי צוקר "הרעיון לפיתוח האפליקציה נולד אצל הורים שגדלו בעצמם ומגדלים את ילדיהם על מיטב הספרות העברית. הניסיון בכל העולם מצביע על יכולתם של ילדים החל מגיל שנתיים להפעיל בעצמם את מכשירי האייפון ואייפד וליהנות מהתכנים שלהם".

 

את האפליקציה ניתן להוריד דרך אפל סטור, במכשירי אייפד ואייפון, ותוכלו למצוא אותה תחת קטגוריית הספרים או באמצעות חיפוש שם הספר. עלות ספר באייפון עומדת על 1.99 דולר, אך באייפד מחירו של ספר עומד על 5 דולר. בנוסף נמסר כי יחלו בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד בתוך כחצי שנה. עוד אחראים להקמת המיזם רני כהן, מייסד ומנכ"ל TUNEWIKI וסיגל ברקת, סמנכ"ל לוגיה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן