מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > DVD לילדים

די.וי.די מומלץ מאוד להורים וילדים

מאת: מיכל דותן | פורסם: 7/4/2011
די.וי.די מומלץ מאוד להורים וילדים

פעם בכמה עשורים רשות השידור עושה גם משהו טוב, בעשור הזה מדובר ככל הנראה ב-DVD המצוין שכולל רשימה ארוכה של שירי ילדים שאנחנו גדלנו עליהם וכעת גם הילדים שלנו יכולים ללמוד לאהוב

שם ה-DVD: פסטיבל שירי הילדים - האוסף
ניתן להשיג: באתרי אינטרנט, ברשתות חנויות הספרים והדיסקים ברחבי הארץ
מחיר לצרכן: כ-35 שקלים

 
עם כל הכבוד לרפרטואר של משה דץ, יובל המבולבל ואלילי הילדים הנוספים של היום, נדמה שכבר שנים רבות לא יצא לאוויר העולם שיר ילדים ראוי של ממש, אחד כזה עם קסם, אחד כזה שגם קטנים וגם גדולים אוהבים כאחד  - פה אחד. בעבר הייתה תקופה בה תעשיית שירי הילדים בישראל הייתה בשיאה, ומיטב הזמרים והיוצרים לקחו בה חלק והעשירו את חיינו בשירים שלעולם לא יעבור זמנם.

רשות השידור, שלרוב לא יודעת לנצל את הארכיון המפואר שלה למטרות טובות, החליטה להוציא לפני כשנה DVD בו תוכלו למצוא את כל הקלאסיקות עליהם גדלנו אנחנו, ההורים הצעירים של היום. האוסף הנוסטלגי מכיל רשימה ארוכה של שירים, בביצועים מקוריים, מתוך 17 פסטיבלי ילדים שהועלו בארץ בשנות ה-70 וה-80.
 
בין השיריםשובי דובי, ילד פלא, שובב עם לב זהב, סיבה למסיבה, היפו היפו, רציתי שתדע, לא רוצה לישון, שיר הרכבת, טוליק, ברבאבא, שולם ברוגז, עודני ילד, אמא, תנו לגדול בשקט, ועוד רבים טובים אחרים. 
 
צפייה ב-DVD עם הילדים היא ללא ספק חוויה מרגשת ומספקת, כי אין כמו לראות את הקטנים, שלרוב נוטים להתרגש רק מרינת או סמי הכבאי, לפתע מתמוגגים ממייק בורשטיין, ששי קשת, גידי גוב, עוזי חיטמן, שלמה ניצן, אושיק לוי, ציפי שביט, ריקי גל ועוד.

כיאה למוצר של רשות השידור, לצערי גיליתי שממש כמו השידורים שלהם גם ב-DVD שלהם ישנן תקלות מרגיזות, מה שמוסיף לכל החוויה אותנטיות קצת פחות משמחת אך עדיין נהנתי מכל דקה.


צפו בתקציר ה-DVD ורוצו לקנות:

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן